بازگشت

با اطمینان از این دیکشنری استفاده کنید.

در این دیکشنری که اولین و تنها دیکشنری تطبیقی کشور محسوب می‌شود، همه معانی واژه‌ها و یک به یک متناظر با تعاریف انگلیسی دیکشنری‌های پیشرفته انگلیسی به انگلیسی ارائه شده‌اند. افعال ترکیبی و اصطلاحات همراه با مثال‌ها و ترجمه دقیق آنها به انضمام تلفظ صحیح و فونتیک کلمات در اپلیکیشن بکار رفته‌اند.


اطلس کافی است. دوسویه در هر کلمه

این مجموعه در 7 جلد بزرگ‌ترین دیکشنری فارسی به انگلیسی کشور می‌باشد، با جستجوی یک واژه فارسی در اپلیکیشن، معانی انگلیسی از دیکشنری‌های معتبر انگلیسی به انگلیسی استخراج و همراه با اصطلاحات فارسی، افعال ترکیبی و معادل دقیق انگلیسی آنها ارائه می‌شوند. تلفظ واژه‌های فارسی نیز برای کاربران غیر فارسی‌زبان در دسترس است.


جملات کلیدی در یک مجموعه

برای به‌کارگیری درست کلمات باید کاربردشان را در جمله بدانیم، اگر به دنبال جمله‌های موثق و معتبر هستیم، موتورهای جستجو و گوگل کمک چندانی به ما نمی‌کند. این دیکشنری دارای 70000 جمله مثالی معتبر است که تنها با ورود یک کلمه در اپلیکیشن، یک‌راست شما را به جمله مورد نظر می‌رساند. (گزینه جمله‌یاب)


با گزینه جمله‌یاب به‌آسانی پیدا کنید.

با جستجوی هر کلمه فارسی در این اپلیکیشن، می‌توانید جمله‌ها و عبارت‌های فارسی مرتبط با آنرا پیدا کرده و ترجمه دقیق جمله را به انگلیسی مشاهده و کاربرد آن‌ها را بیاموزید. به همین سادگی! این جملات مثالی از منابع موثق استخراج و با ترجمه فارسی در دسترس هستند، به ترجمه گوگل اطمینان دارید؟


با کالوکیشن‌ها مانند انگلیسی‌زبان‌ها صحبت کنید.

دانستن ترکیب درست صفت‌ها، قیدها و دیگر اجزای جمله برای زبانی جز زبان مادری مستلزم زمان و یا مطالعه بسیار گسترده است. با به‌کارگیری درست این واژه‌ها، می‌توانید مانند یک انگلیسی‌زبان در مکالمات و مکاتبات خود ارتباط برقرار کنید


ترکیب درست کلمات

بازگو کردن یا نوشتن چیزی که در ذهن می‌گذرد به زبان انگلیسی، همیشه سخت‌ترین بخش کار است. از کدام کالوکیشن‌های انگلیسی برای بیان همنشین‌های واژه سبک استفاده می‌کنید؟ باران سبک، دسر سبک، دنده سبک، غذای سبک، تنبیه سبک، … کاری غیر ممکن که با اپلیکیشن اطلس آسان شده است.


اصطلاح‌یاب (انگلیسی)

این دیکشنری بر پایه English Idioms Dictionary طراحی شده است، برابرهای دقیق فارسی با مثال در دیکشنری ذکر شده‌اند. فقط با جستجوی یکی از واژه‌های کلیدی اصطلاح در اپلیکیشن، بلافاصله تمامی اصطلاحات مرتبط با آن را مشاهده و معادل دقیق فارسی را پیدا کنید.


اصطلاح‌یاب (فارسی)

در اپلیکیشن اطلس سخنگو روش کار آسان‌تر است. برای پیدا کردن معادل انگلیسی یک اصطلاح فارسی، کافی است یکی از واژه‌های کلیدی اصطلاح فارسی را جستجو کرده تا بلافاصله تمامی اصطلاحات مرتبط با آنرا مشاهده و معادل دقیق انگلیسی آنرا پیدا کنید. کاری غیر ممکن که ممکن شده است.


به‌آسانی متوجه شوید.

این دیکشنری بر پایه English Phrasal Verbs تنظیم شده است، با جستجوی فعل اصلی در اپلیکیشن، همه افعال ترکیبی مرتبط با فعل که به زبان فارسی معادلسازی شده‌اند نمایش داده خواهند شد. قرار گرفتن مفعول مابین فعل و حرف اضافه با ذکر sb و sth نشان داده شده است.


حرفه‌ای باشید.

یافتن جایگزین مناسب برای یک فعل انگلیسی کار آسانی نیست و اگر بخواهیم از افعال ترکیبی استفاده کنیم کار سخت‌تر است. در فیلم‌ها، گفتگوها و روزنامه‌های انگلیسی، به افعال ترکیبی زیادی برخورد می‌کنیم. با جستجوی یک کلمه فارسی در اپلیکیشن، افعال ترکیبی انگلیسی هماهنگ با آنرا پیدا کرده و با اطمینان از آن استفاده کنید.


زمانتان را ذخیره کنید.

اگر در حال آمادگی برای آزمون¬‌های انگلیسی هستید با کمک این دیکشنری در زمان خود صرفه¬‌جویی کنید. همه معانی تمام واژه‌ها به‌صورت تطبیقی و بر پایه دیکشنری‌¬های پیشرفته انگلیسی اولویت‌بندی شده‌اند، مثال‌ها، افعال ترکیبی، اصطلاحات و کالوکیشن‌ها با ترجمه فارسی و تلفظ صحیح واژه¬‌ها در اپلیکیشن ارائه شده‌ است


به شما کمک می‌کند.

یادگیری 600 واژه برای آزمونی مانند آیلتس به‌اندازه کافی دشوار است، حال پیدا کردن معانی دقیق واژه‌ها و باقی کارها را به آن اضافه کنید. معانی تمام واژه‌ها، جملات مثالی انگلیسی با ترجمه دقیق، افعال ترکیبی، اصطلاحات و کالوکیشن‌ها با ترجمه فارسی و تلفظ صحیح واژه¬‌ها نیز در اپلیکیشن ارائه شده‌ است.


دانش خود را تقویت کنید.

در کنار شما هستیم تا تمامی کلمات کتاب 1001 واژه ضروری کاربردی را یاد بگیرید و زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. افعال ترکیبی، اصطلاحات، کالوکیشن‌ها با ترجمه فارسی و تلفظ صحیح واژه¬‌ها نیز در اپلیکیشن ارائه شده‌ است. این مجموعه، بهترین گزینه برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی است.


زبان انگلیسی را دقیقتر یاد بگیرید.

در هر زبانی واژه‌های پرکاربردی هستند که یادگیری آن‌ها به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا آن زبان را آسان‌تر یاد بگیرند و متوجه شوند. در اپلیکیشن اطلس سخنگو علاوه بر این 3000 کلمه پرکاربرد، معانی، افعال ترکیبی، اصطلاحات، همنیشن‌ها با ترجمه فارسی و تلفظ صحیح واژه¬‌ها نیز ارائه شده‌اند


تلفظ بریتانیایی یا آمریکایی

در این کتاب واژه‌هایی که دارای تلفظ متفاوت در زبان انگلیسی هستند همراه با تلفظ بریتانیایی و آمریکایی آنها ارائه شده است.


همه افعال بی‌قاعده در یکجا

این کتاب دارای تمام افعال بی‌قاعده زبان انگلیسی است که محتوای آن همراه با صرف کلیه افعال، تلفظ و فونتیک آنها در این اپلیکیشن ارائه شده است.


دیکشنری‌های دانش‌آموزی نظام جدید

این دیکشنری‌ها شامل تمامی کلمات انگلیسی بکار رفته در هر پایه همراه با معنی فارسی هر کلمه در هر درس می‌باشند. لیست واژه‌های هر پایه بصورت درس به درس نیز در اپلیکیشن ارائه شده است. در هر پایه، کلمات پایه قبل نیز در دسترس قرار گرفته است


گرامر بر مبنای CEFR

امروز کلماتی مانند Elementary ، Intermediate و Advanced و امثال آن دیگر توصیف دقیقی از مهارت زبانی شخص بیان نمی‌کند در حالی که مرجع چارچوب اتحادیه اروپا CEFR اندازه مهارتهای چندگانۀ زبان را به روشنی تعریف کرده است. این مرجع در 5 سطح A1, A2, B1, B2, C1 ارائه شده است.